Výborný ostrý česnek 10kg

Kód: 439
1 490 Kč –13 %
Výborný ostrý česnek 10kg
1 490 Kč –13 % 1 290 Kč / kg
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Česnek se používá od pradávna. Česnek byl vždy ceněn pro své vynikající vlastnosti. V hrobce ho měl i faraón Tutanchamon. A určitě ne jako přísadu do jídla. Dříve si lidé především cenili vlastností česneku v léčitelství.

Detailní informace

5000 výdejních míst
5000 výdejních míst
po celé ČR
Doprava po Brně
Doprava po Brně
Kdy a kam domlouváme telefonicky
Odesíláme do 24 hodin
Odesíláme do 24 hodin
zboží skladem ve všední dny

Detailní popis produktu

cesnek

Česnek se používá od pradávna. Vždy byl ceněn pro své vynikající vlastnosti. V hrobce ho měl i faraón Tutanchamon. A určitě ne jako přísadu do jídla. Dříve si lidé především cenili vlastností česneku v léčitelství. Česnek působí antibakteriálně, antisepticky, používá se jako přírodní antibiotikum, snižuje krevní tlak. Česnek se používá i jako afrodisiakum a pomáhá s hubnutím. Výčet samozřejmě není celý.

Česnek je cenným zdrojem vitamínů řady B, vitaminů A, E, C a jiných. Z minerálních látek je významný obsah fosforu, vápníku, draslíku, zinku, selenu a dalších minerálů. Česnek je také bohatý na Allicin, který je příčinou většiny léčivých vlastností česneku.

Námi prodávaný česnek je čerstvý, výrazně aromatický a dostatečně silný pro českou kuchyni. Díky množství čerstvých silic je možné z něj vyrobit i česnekový extrakt. Spolu s českým patří egyptský česnek mezi nejvíce ceněné pro své vlastnosti. V kuchyni u profesionálních kuchařů zase většinou vítězí španělský česnek, který je vyrovnanější chuťově a je velmi ostrý.

  • vynikající zdroj čerstvých silic
  • působí antibakteriálně a antisepticky
  • přírodní antibiotikum
  • používá se i jako afrodisiakum
  • bohatý na Allicin
  • země původu: Španělsko/Egypt
  • cena za 1kg: 119,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvá zelenina
Hmotnost: 10 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: