Okurky nakladačky 10kg
Kód: 438


Související produkty
Detailní popis produktu
Okurky jako takové netřeba představovat. Základní dělení je na okurky nakladačky a okurky salátové. Okurky nakladačky se většinou pěstují na poli. Ale s rostoucím zájmem a z důvodu výkyvů počasí přecházejí pěstitelé k pěstování v tunelech. Díky novým technologiím není provoz již tak drahý jako v minulosti a lze zakoupit i nakladačky skoro celoročně. A to je jen dobře, protože žádná okurka hadovka se nemůže chutí vyrovnat čerstvým nakladačkám. A tzatziki z okurek nakladaček je vynikající a stejně tak i okurkový salát. Prodávané okurky mají cca 6 - 12 cm.
Okurky nakladačky jsou bohatým zdrojem draslíku, vápníku a vitámínu C. Jsou ideální zeleninou pro nemocné trpící dnou. Vhodné je i jejich využití při redukční dietě.
Okurky se sbírají s ohledem na počasí. Ne každý den rostou a ne každý den se dají sbírat. Pro zvýšenou vlhkost není momentálně možné okurky posílat kurýrem.
- čerstvé okurky nakladačky
- výborné na tzatziki a saláty
- bohatý zdroj draslíku a vitamínu C
- vhodné pro nemocné trpící dnou
- země původu: Rumunsko, ČR, Slovensko
- cena za 1 kg 49,- Kč
Doplňkové parametry
Kategorie: | Čerstvá zelenina |
---|---|
Hmotnost: | 10.2 kg |
Položka byla vyprodána… |